× כניסה הדף שלי יצירת דף אדוויזר להתנתק חיפוש סוכן מודל צ'יליאני השתלמות מודל צ'יליאני גמל גמל להשקעה חסכון לכל ילד יצירת קשר תקנון שימוש
קישורים
הר הכסף הר הביטוח המסלקה הפנסיונית

 

נעצר תושב חיפה בחשד להשמטת הכנסות מחשבון בנק בחו"ל וניהול ספרים כוזבים

במסגרת חילופי מידע בין מדינות

Image by 4711018 from Pixabay
Image by 4711018 from Pixabay
החשוד, מנהל חברה בע"מ שעוסקת בהפעלת תחנת דלק והשכרת נכסים, הובא בפני בית משפט השלום בחיפה בחשד להשמטת הכנסות מחשבון בנק בחו"ל בסכום של כ-2 מיליון שקלים, ובניהול ספרים כוזבים תוך שימוש במרמה עורמה ותחבולה בכוונה להתחמק ממס. כבוד השופטת מריה פיקוס בוגדאנוב שחררה את החשוד בתנאים מגבילים.

מבקשת המעצר, שהוגשה על ידי פקיד שומה חקירות חיפה והצפון, עולה כי במסגרת חילופי מידע בין מדינות בהתאם לנוהל CRS (common reporting standard) התקבל מידע כי החשוד, תושב חיפה, הינו בעלים של חשבון בנק באנגליה, שיתרתו עומדת על סך של 450,000 פאונד בריטי (כשני מיליון שקלים).

על פי החשד, החשוד לא דיווח על יתרת חשבון הבנק והרווחים שנבעו ממנו בדוחות שהגיש לשנים 2022-2019 ובהצהרות ההון שהגיש בשנים 2017 ו-2020, וזאת בכוונה להתחמק ממס. בחיפוש שנערך בביתו נמצאו מסמכים הקושרים אותו אל חשבון הבנק, ובכלל זה כרטיס אשראי מהחשבון.

בנוסף, על פי החשד בשנים 2023-2019, נדרשו בספרי החשבונות של החברה ובדוחות שהוגשו לפקיד השומה הוצאות שכר כוזבות בסכום כולל של 1,500,000 ₪.


אין לראות בכתבה המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות


arrow