× כניסה הדף שלי יצירת דף אדוויזר להתנתק חיפוש סוכן מודל צ'יליאני השתלמות מודל צ'יליאני גמל גמל להשקעה חסכון לכל ילד יצירת קשר תקנון שימוש
קישורים
הר הכסף הר הביטוח המסלקה הפנסיונית

 

טל קדם מנכ"ל הראל פיננסים, הודיע על רצונו לסיים את תפקידו - לאן פניו מועדות ?

לאחר 5.5 שנים מוצלחות, טל קדם מנכ"ל הראל פיננסים, הודיע על רצונו לסיים את תפקידו ולפנות להקמת פעילות עצמאית בשוק ההון

טל קדם, הראל פיננסים, צילום: יח״צ
טל קדם, הראל פיננסים, צילום: יח״צ
טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים בחמש וחצי השנים האחרונות, הודיע כי בכוונתו לסיים את תפקידו ולצאת לדרך עצמאית לטובת הקמת פעילות בשוק ההון. קדם ימשיך בתפקידו כמנכ"ל עד לסוף השנה, אי לכך ההחלטה על זהות המחליפ/ה תתקבל בשבועות הקרובים.
 
קדם מסיים קדנציה מוצלחת במהלכה המשיכה הראל פיננסים את הצמיחה והמומנטום החיובי בכל תחומי הפעילות. הגדלת הפעילות כללה הקמת פעילות ענפה בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, ניהול השקעות ללקוחות כשירים, ונקודות ציון נוספות: זכייה כבית ההשקעות של השנה, כבית ההשקעות הצומח של השנה וכחברת קרנות הנאמנות המגייסת של השנה.
 
הראל פיננסים רשמה ב-2021 תוצאות שיא עם צמיחה של קרוב ל 100% ברווח התפעולי השנתי.
 
ד"ר שמעון אלקבץ, יו"ר דירקטוריון הראל פיננסים: "ברצוני להודות לטל קדם על התקופה בה ניהל את הראל פיננסים והביא את בית ההשקעות לתוצאות שיא בכל תחומי הפעילות השונים. טל, בכישרון רב, יחד עם כל צוות העובדים והמנהלים, הצליח לייצר ערך רב לחברה, ללקוחותיה ומוצריה, תוך בניית תשתיות חזקות שישרתו את הראל פיננסים בהמשך. אני מכבד את החלטתו של טל לסיים את תפקידו, מאחל לו הצלחה בדרכו העצמאית ומשוכנע שכשרונו וניסיונו יביאו להצלחתו".
 
טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים: "לאחר 5.5 שנים מוצלחות ומהנות במיוחד בהראל, ולאחר מעל 20 שנות ניהול בשוק ההון, החלטתי לפנות להקמת פעילות עצמאית בשוק ההון. אני מבקש להודות לכל נבחרת העובדים והמנהלים המצוינת של הראל פיננסים. רק יחד יכולנו להגשים את כל המטרות והיעדים הגדולים שהצבנו לעצמנו ולהגיע להישגים. תודה מיוחדת על הגיבוי, התמיכה והחברות ליו"ר הקבוצה יאיר המבורגר וליו"ר הדירקטוריון ד"ר שמעון אלקבץ. אין לי ספק כי ה-DNA המיוחד שהם מובילים יחד עם האנושיות המקצועיות והייחודיות שלהם ימשיכו להוביל את הקבוצה להישגים משמעותיים גם בהמשך".
 
יו"ר קבוצת הראל, יאיר המבורגר: "תרומתו של טל להראל פיננסים הייתה עצומה. אני מבין את שאיפותיו של טל להקים עסק עצמאי ואני מאחל לו הצלחה רבה".


אין לראות בכתבה המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות


arrow